Zaposlitev prodajalca/ke

Zaposlimo prijaznega/no prodajalca/ko, ki razume prodajni proces in rad/a dela z ljudmi.

Opis delovnega mesta:

Prodaja nakita iz plemenitih kovin, svetovanje pri izbiri zaročnih in poročnih prstanov, sprejem nakita v popravilo, arhiviranje dokumentacije, skrb za urejenost zlatarne.

Delo poteka v Ljubljani (Citypark ali Center Vič) v dveh izmenah (dopoldan in popoldan).

Pričakujemo:

- Vsaj IV. Stopnja izobrazbe
- zaželjene so izkušnje v maloprodaji butičnih izdelkov
- računalniška znanja (Word, Excell, e-pošta)
- veselje do osvajanja novih znanj
- poštenost, odgovornost, natančnost, komunikativnost, prijaznost, čut za estetiko, osebna urejenost

Nudimo:

- zaposlitev za polni delavnik, za nedoločen čas, s poskusno dobo 6 mesecev
- delo v stabilnem in dinamičnem okolju
- delo v manjšem kolektivu
- nagrajevanje

Vaše prošnje s CV-jem pošljite na info @zlatarna-sterle.si. Prijave so odprte do 30.9.2022.

Nakit za vse priložnosti
Vrhunska kakovost
Brezplačna dostava
Darilna embalaža
Velika izbira prstanov
Strokovna popravila

Follow us @zlatarnasterle

Zlatarna Sterle - naše poslovalnice

Citypark (Moskovska ulica 4)

1000 Ljubljana
Tel: 01/541 20 90
#EM#696f646c447f6a667c6878656d207d7b75637e763a667f#EM#

Delovni čas:

Pon-pet: 9.00 - 21.00
sob: 8.00 - 21.00
nedelja, prazniki: Zaprto

Center Vič (Jamova 105)

Tel: 01/423 16 57

Cesta 4. maja 50

1380 Cerknica
Tel: 01/709 35 64

Pon-pet: 9.00 - 16.00
sob: 9.00 - 12.00

Prijava na e-novice:

Povežite se na:

Piškotki

To spletno mesto uporablja piškotke za različne namene. Osnovni piškotki so nujni za delovanje spletnih storitev. S piškotki analitike in trženja vam omogočimo boljšo uporabniško izkušnjo. Več o piškotkih in njihovih nastavitvah si preberite na strani Piškotki.