Kolekcija nakita je nastala v sodelovanju spletne ustvarjalke Ajde Sitar Žumer in Zlatarne Sterle. Njihova pot se je prvič prekrižala leta 2019, ko je Ajda skupaj z zaročencem (sedaj možem) Janom iskala popolna poročna prstana. Našla sta ju ravno v Zlatarni Sterle in to je bil začetek čudovite skupne zgodbe ne le Ajde in Jana, temveč tudi Ajde in ekipe Zlatarne Sterle, ki je v zadnjih dveh letih ustvarila kar nekaj uspešnih projektov.
Največji skupni projekt do sedaj je kolekcija nakita Ajda x Zlatarna Sterle, v kateri se predstavlja šesterica zlatih uhanov za vse priložnosti. Vizija je bila ustvariti nakit, ki je prava kombinacija trendov in brezčasne elegance.
Nakit lahko poiščete v spletni trgovini Zlatarna Sterle, ali pa v fizičnih poslovalnicah v Cityparku in Centru Vič v Ljubljani. Potrudili se bomo ustreči vsem vašim željam.
To spletno mesto uporablja piškotke za različne namene. Osnovni piškotki so nujni za delovanje spletnih storitev. S piškotki analitike in trženja vam omogočimo boljšo uporabniško izkušnjo. Več o piškotkih in njihovih nastavitvah si preberite na strani Piškotki.